Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблого героя Ігоря Павлова

28 травня у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся щорічний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблого героя – колишнього начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки полковника Ігоря Павлова.

У турнірі взяли участь  збірна команда кафедри військової підготовки НАУ та представники трьох збірних військових вишів, серед яких: команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації імені Ігоря Сікорського.

На полі розгортались шалені емоції. В запеклій боротьбі перемогу отримала команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Дякуємо всім командам за красивий футбол та дружню атмосферу, яка панувала під час турніру.