Практичні заняття з вогневої підготовки

Кафедрою військової підготовки Національного авіаційного університету проведено практичні заняття з вогневої підготовки зі студентами та курсантами в стрілецькому тирі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Заняття мали на меті закріпити набуті теоретичні знання та підвищити практичні навички стрільби з пістолета Макарова.

Під час проведення занять основна увага студентів та курсантів зверталась на відпрацювання  питань основ та  правил стрільби, загальної будови, бойових та тактичних характеристик пістолета Макарова та виконання контрольної вправи стрільб з місця по нерухомій цілі.

В ході проведення практичних занять студенти та курсанти показали добрі результати, підвищили свою майстерність та навички стрільби.