День відкритих дверей НАУ 14 квітня 2020 року

14 квітня 2020 року Національний авіаційний університет запрошує на День відкритих дверей, що буде проходити в Центрі культури та мистецтв НАУ

Захід триватиме з 13.00 до 16.00.

Адреса: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1.

Ви дізнаєтеся про: історію та традиції університету, структуру вишу, систему вищої освіти, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, наукові здобутки студентів й науковців, міжнародні програми й проекти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проекті, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу ОС бакалавра й ОС магістра; переваги, умови та особливості навчання тощо.

Висококваліфіковані науковці, спікери, члени Приймальної комісії НАУ також проконсультують вас із питань щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО; Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2020 році (вступ на основі повної загальної середньої освіти; прийом на навчання до кафедри військової підготовки; переваги для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні окремих дисциплін; перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка; особливості прийому на окремі спеціальності; обсяги прийому та державне замовлення; конкурсний відбір, у тому числі спеціальні умови прийому; переведення на місця державного замовлення тощо).

На відвідувачів Дня відкритих дверей чекатиме чудова нагода:

• індивідуального консультування науковців;
  • персонального спілкування з членами Приймальної комісії НАУ, викладачами кафедр;
  • перегляду відповідних тематичних презентацій;
  • ознайомлення з виставковими стендами, відеоматеріалами, рекламними буклетами.

Чекаємо на вас!

Додаткова інформація: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, кім.610.

тел.: (044) 406-74-02; 406-74-09, 406-79-08.

Or keep webpage an erection is the muscles in the chambers fill with.