Турнір з волейболу серед студентів НАУ

18 травня  відбувся турнір з волейболу серед студентів НАУ за підтримки проректора з гуманітарної політики та інновацій і відділу по роботі зі студентами.

Перед початком змагань з капітанами команд було проведено жеребкування, з регламентом проведення турніру присутніх ознайомив головний суддя змагань.

У змаганнях брали участь 6 команд:                                                                                                                             «Соколи» -Кафедра військової підготовки.
«Юристи» Юридичний факультет (далі – ЮФ),
«Falcon» Факультет міжнародних відносин (далі – ФМВ),
«Dream Team» Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій
(далі – ФАЕТ),
«Ластівочки» ФМВ,                                                                                                                                                        «Народжені перемагати» Факультет архітектури, будівництва та дизайну (далі – ФАБД).

За результатами змагань перемогу у турнірі виборола команда «Falcon» ФМВ. У фіналі вона перемогла команду «Dream Team» ФАЕТ, яка посіла ІІ місце.
За ІІІ місце боролася і перемогла команда «Соколи» кафедри військової підготовки.

Вітаємо нашу команду з ІІІ місцем та бажаємо нових перемог та міцного командного духу!