Студенти КВП НАУ взяли участь у покращенні парку “Відрадний”

Ранок суботи, 19 жовтня сотні мешканців району весело та з користю зустріли у парку «Відрадний». Не змогли пропустити перші осінні толоки і студенти кафедри військової підготовки НАУ. Саме у “Відрадному” розпочались традиційні осінні прибирання, які об’єднали сім’ї, друзів та колег.

«Добрий настрій, весела компанія і єднання з природою – ось про що толока! Допомагаючи природі, ми допомагаємо собі, адже такої бадьорості на дивані точно не отримаєш. Тому запрошую всіх солом’янців приєднуватись до наступних толок в районі. Задоволення від гарної справи гарантую!», – сказав Володимир Бялковський, подякувавши всім, хто підтримує та сам стає ініціатором чудового українського звичаю.

Він додав, що подібні заходи у місцях для відпочинку триватимуть до середини листопада. Вони зачеплять не тільки парки, але й території зі стихійними смітниками, створені самими людьми.

Тому всі небайдужі зможуть приєднатися та зробити наші парки та сквери ще гарнішими!