Студенти кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народові

Традиційно на кафедрі військової підготовки НАУ яскравим літнім днем 30-го серпня студенти військової кафедри урочисто присягнули на вірність народу України.

26 студентів 5 курсу та весь особовий склад кафедри військової підготовки вишикувались у лінію взводних колон в Державному музеї авіації при Державному Прапорі України для прийняття військової присяги.

Урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність Українському народові відбулися під керівництвом начальника кафедри військової підготовки Олександра Водчиця, який у своїй промові привітав курсантів із урочистою подією в їхньому житті.

Також до святкових привітань приєднався ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко.

Отець Андрій привітав та освятив майбутніх військовослужбовців.

Завершився  урочистий ритуал прийняття військової присяги святковим маршем під звуки оркестру.

Вітаємо майбутніх офіцерів та бажаємо кожному миру та злагоди на рідній землі.

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ !