Студенти КВП НАУ взяли участь в заняттях з безпеки життєдіяльності

9 жовтня студенти кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету вяли участь в заняттях, які були проведені в рамках тижня «Безпеки життєдіяльності». Заняття проводились на території Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Основні напрямки занять: проблеми безпечного перебування людини в довкіллі в процесі різних видів її діяльності та в надзвичайних ситуаціях, безпека життєдіяльності у всіх життєвих обставинах та заходи протипожежної безпеки.

Для проведення практичних занять долучилися начальник Центрального територіального відділу пожежної безпеки полковник Ущапівський Володимир Васильович, майор Плужник Павло Миколайович — офіцер ЦТВПБ, полковник Борискін Олександр Валентинович — начальник відділу бойової підготовки, полковник Контур Олександр Вікторович — заступник печерського РУ ДСНС в місті Києві служби цивільного захисту.
Весь собовий склад кафедри був ознайомлений з призначенням, використанням та експлуатацією пожежних багрів, хімічно-пінних, вуглекислотних, повітряно-пінних та порошкових вогнегасників. Була проведена демонстрація застосування засобів гасіння.
Студенти кафедри з зацікавленістю спостерігали за роботою пожежного розрахунку при гасінні полум’я.
Під час навчальних занять були дотримані всі заходи безпеки.