Запрошуємо на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу студентів НАУ та інших закладів вищої освіти (всіх форм навчання, жіночої та чоловічої статі – 2-6 курсів),громадян України з освітнім ступенем не нижче Бакалавр.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

м.Київ,
вул. Святослава Хороброго 20, корпус №1,
ауд.204
пн.– пт.  10:00 – 16:00
(обідня перерва 12:00 – 13:00)
тел. (044) 502-82-39 моб. (096) 031-80-75
Детальну інформацію можна отримати в Telegram за QR – кодом:

Комплект документів, які необхідно надати для конкурсного відбору

для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу

1. Ксерокопія паспорта (1, 2 та 11 ст.)

або ксерокопія ID-картки та ксерокопія паперового додатку до ID-картки (довідка про реєстрацію місця проживання)

2. Ксерокопія приписного свідоцтва (для осіб чоловічої статі).

3. Ксерокопія ідентифікаційного коду.

4. Довідка про середній бал успішності за три семестри навчання (виписують в деканаті).

5. Для тих, хто закінчив навчання, копія диплому про вищу освіту не нижче бакалавра та додатку до нього.

6. Для студентів інших ЗВО – довідка про навчання у відповідному закладі освіти та середній бал успішності.

УВАГА!

При подачі документів та проходженні іспитів кандидат обов’язково повинен мати при собі паспорт та приписне свідоцтво (чоловіки).

Відбіркова комісія