Виставка “Зброя та безпека 2019”

Студенти кафедри військової підготовки відвідали виставку “Зброя та безпека 2019”, присвячену Дню захисника України.

У виставці взяли участь понад 370 учасників. З них – 48 іноземних із 16 країн. Це США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан. Національними павільйонами представлені США (9 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії).

Захід проводився у форматі двох основних розділів: Озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів та Зброя для цивільного населення.

У рамках військової частини виставки студенти КВП НАУ ознайомились з такими сегментами: Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою; Техніка та озброєння Сухопутних військ; Озброєння і екіпірування правоохоронних органів; Засоби забезпечення прикордонного контролю; Військова авіація.