Запрошуємо на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу студентів НАУ та інших закладів вищої освіти(всіх форм навчання, жіночої та чоловічої статі – 2-6 курсів), громадян України з освітнім ступенем не нижче Бакалавр.

Прийом документів

за адресою вул. Святослава Хороброго 20, корпус №1,

ауд.204

пн.– пт. 10:00 – 16:00

(обідня перерва 12:00 – 13:00)

тел. (044) 502-82-39

моб. (096) 031-80-75
Комплект документів, які необхідно надати для конкурсного відбору
для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу

1. Ксерокопія паспорта (1, 2 та 11 ст.) або ксерокопія ID-картки та ксерокопія паперового додатку до ID-картки (довідка про реєстрацію місця проживання)
  2.  Ксерокопія приписного свідоцтва (для осіб чоловічої статі).
  3.  Ксерокопія ідентифікаційного коду.
  4. Довідка про середній бал успішності за три семестри навчання (виписують в деканаті).
  5. Для тих, хто закінчив навчання, копія диплому про вищу освіту не нижче бакалавра та додатку до нього.
  6. Для студентів інших ЗВО – довідка про навчання у відповідному закладі освіти та середній бал успішності.

УВАГА!

При подачі документів та проходженні іспитів кандидат обов’язково повинен мати при собі паспорт та приписне свідоцтво (чоловіки).

Відбіркова комісія