Доцент кафедри Дровін Сергій Сергійович

Доцент кафедри

Дровнін Сергій Сергійович

кандидат технічних наук

Народився 15.10.1959 р. Закінчив військову кафедру Уфимського нафтового інституту у 1982 р. з військово-облікової спеціальності: забезпечення військ ракетним паливом та пальним. 1982-2007 рр. служба в Збройних Силах на посадах: командир взводу, начальник служби пального полку та з’єднання у ЗакВО, начальник лабораторії ракетного палива та пального Південної Групи військ, заступник начальника Хіммотологічного Центру МО України. З 1994 р. на викладацької роботі в НАУ на посадах: викладача, старшого викладача, начальника та завідувача кафедри. Військове звання – полковник. Наукова діяльність з напряму хіммотології та збільшення ресурсу застосування пально-мастильних матеріалів в системах озброєння та військової техніки. Автор 30 наукових та науково-методичних праць. Нагороджений відзнаками МО України «За сприяння Збройним Силам», «Ветеран служби пального» та «Знак пошани».