Викладач кафедри Олейник Євген Федорович

Викладач кафедри

Олейник Євген Федорович

Народився 18.07.1936 р. Закінчив Вінницьке військово-технічне училище ім. Б.Хмельницького у 1957 р. зі спеціальності: технік-технолог та Академію тилу і транспорту у 1965 р. зі спеціальності: інженер-механік. 1954-1988 рр. служба в Збройних Силах на посадах: курсант, начальник складу пального з’єднання, старший інженер, начальник відділу, заступник начальника окружного складу пального з технічної частини. Проходив службу в ПрикВО, ПівнВО, ЛенВО, ЗабВО, Групі радянських військ у Німеччині та КВО. Військове звання – підполковник. З 2003 р. на викладацької роботі в НАУ на посадах: викладача, старшого викладача, доцента. Учасник ліквідації аварії на ЧАС. Викладає дисципліни: «Технічні засоби служби пального», «Військові склади пального». Наукова діяльність з напряму вдосконалення технічних засобів служби пального. Співавтор 6 науково-методичних праць. Нагороджений відзнаками Збройних Сил та «Ветеран НАУ».