Викладач кафедри Дябло Юрій Анатолійович

Викладач кафедри
Дябло Юрій Анатолійович

Народився 18.08.1971 р.  Закінчив Ульянівське вище військове-технічне училище ім. Б.Хмельницького у 1992 р. зі спеціальності: інженер-економіст. 1988-2008 рр. служба в Збройних Силах на посадах: командира трубопровідної роти, начальник штабу трубопровідного батальйону, начальник відділення та відділу Центру забезпечення пальним. Військове звання – підполковник. З 2007 р. на викладацької роботі в НАУ. Викладає дисципліни: «Застосування пального на військовій техніці», «Військовий тил», «Технічні засоби служби пального», «Забезпечення військ пальним». Наукова діяльність з напряму забезпечення військ пальним та  вдосконалення технічних засобів служби пального. Співавтор 2 науково-методичних праць.  Нагороджений відзнаками Збройних Сил.