Студенти КВП на презентації книги та фільму “Обличчя Незалежності”

21 березня у бібліотеці Національного авіаційного університету відбулася презентація книги та фільму “Обличчя Незалежності”. На презентації були присутні студенти кафедри військової підготовки НАУ, проректор молодіжної політики та інноваційних технологій Оксана Вовк, начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту Микола Ляхович, керівник ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.
Також серед запрошених гостей були співавтори проекту: Наталя Рибалко, Анастасія Загоруй, Ярослав Ференчак та респонденти: Валерій Гуменюк, Іван Шмигельський, Віктор Кулинич.
Запрошені гості, інтерв’ю з якими увійшли до книги, поділилися на презентації своїми думками щодо проекту. На прикінці зустрічі відбувся перегляд однойменного короткометражного фільму “Обличчя Незалежності”, який присвячений життєвим історіям борців за українську державність.