Урочистості до Дня захисника України

Сьогодні, 11 жовтня, в Актовій залі Національного авіаційного університету відбулися урочистості до Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня у день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови та День українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів  українці мріяли про  незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України.

З вітальним словом до студентів, курсантів та викладачів  кафедри військової підготовки НАУ звернувся ректор Володимир Ісаєнко. Він зазначив, що День захисника України – це особливе свято для університету, адже багато співробітників та випускників захищали і нині боронять східні кордони нашої країни. Володимир Ісаєнко вручив керівництву кафедри та викладачам КВП нагороди та грамоти за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави.

Начальник кафедри військової підготовки НАУ, полковник Олександр Водчиць подякував усім курсантам, студентам, офіцерам за сміливість і сумлінність, професіоналізм і стійкість, проявлені під час військової служби, а найстаранніших – нагородив грамотами та подяками.

Пропонуємо переглянути:

Бланк диплома бакалавра Чучково. Официальный http://gsdiploma.com/ дипломы о среднем образовании Дмитровск-Орловский. Если вы выберете GED, вы сможете продемонстрировать школам, что у вас есть необходимые навыки для