Випуск лейтенантів 2020

26 грудня 2020 року відбувся випуск молодих лейтенантів кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету. Після насиченого навчання до військових частин по всій Україні вирушать справжні фахівці своєї справи.

Під час навчання молоді офіцери зміцніли духовно та фізично, отримали досвід і практичні навички. Все це позитивно сприяло формуванню у них професійної майстерності, постійного прагнення до самоаналізу результатів своєї діяльності.

26 випускників закінчували навчання цьогоріч, нажаль, в умовах всесвітньої пандемії “COVID-19”. Зважаючи на діючі в країні карантинні обмеження, урочистий випуск лейтенантів проходив із дотриманням санітарних вимог та обмеженою кількістю учасників.

Під час урочистих заходів нове поповнення офіцерського корпусу Збройних Сил України привітав начальник кафедри військової підготовки полковник Водчиць Олександр Григорович.  Він подякував за відданість військовій справі та щиро побажав випускникам гідно нести почесне звання офіцерів Збройних Сил України, вірою та правдою служити на благо Українському народові, а також зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, витривалості, здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці, бо саме від них залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Хай щастить Вам, лейтенанти!

Пропонуємо переглянути: